aluminum nickel plating
aluminum chrome plating

Alüminyum nikel kaplama işlemi ürünün estetik görünümünü iyileştirmek, korozyon ve aşınmaya karşı direncini arttırmak için yapılır. Ürünün fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanımları yükseltilmektedir. Böylece alüminyum, çağımızın ve geleceğin en önemli metallerinden birisi olmaktadır.

Otomatik kaplama tesisimizle alüminyum üzeri nikel(kromaj) ve  demir, pirinç, bakır, zamak gibi malzemeler üzerine nikel, satine nikel, krom,saten krom(mat krom) ve bakır krom kaplamaları müşterilerimize sunuyoruz.

Kesit şekli, kare veya dikdörtgen gibi basit bir geometriden, karmaşık şekilli içi boş profillere kadar sayısız alternatifte alüminyum profil çeşitliliği vardır. Kesit şekli ve ölçülerindeki bu  çok çeşitlik sayesindedir ki, alüminyum ekstrüzyon ürünleri, çok çeşitli uygulamalar için dizayn edilebilirler.

Alüminyum ekstrüzyon ürünleri, son derece geniş ve çeşitli uygulama alanlarına sahiptir. Asansör, merdiven ve teras korkulukları, aydınlatma, dekorasyon, ev eşyaları, otomotiv beyaz eşyalar gibi günlük hayatımızın her anında kullanılır.

tr_TRTurkish