[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ürettiğimiz CNC makinelerini kullanarak üretimde kalite ve süreklilik için çalışıyoruz. Kullandığımız yöntemler ile insan hatasını sıfıra getirmek istiyoruz. Müşteri projelerini değerlendirebilecek ve üretim için hizmet sunabilecek bir şirketiz.
CNC takım tezgahları, yüksek hassasiyetli üretim sağlar. Ayrıca ayarlama, ölçüm, kontrol ve insan hatası nedeniyle kaybedilen zamanı da ortadan kaldırır. Buna ek olarak, makinelerin CNC yapısı tarafından yapılan parçalarda değişiklikler yapılabilir veya üretim kesintilerinin başka bir parçasının üretimi çok az değişiklikle yapılmalı, program sonuçlarla hızlı bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Yüksek kaliteli [sembol] e kalite yüzey sağlar.
CNC tezgahları
Mobilya, uçak ve helikopter endüstrisi, otomotiv ve diğer birçok endüstri.

CNC torna tezgahı
CNC torna, iki temel eksene sahiptir. Bu eksenler; değirmencinin iş parçasına uzunlamasına hareket etmesini sağlayan X ekseni ve milin çapta ilerlemesine izin veren X ekseni. Daha fazla işleme kapasitesine sahip CNC makineleri, X ve Z eksenlerini ve ayrıca C eksenini içerir. Frezeleme ayrıca bir C ekseni torna üzerinde gerçekleştirilir.
Aşağıdaki işlemler ve işlemler CNC tornada gerçekleştirilir;
Silindirik tornalama,
profil oluşturma,
Dönüyor, dönüyor,
kanal açma,
delik vida,
delik
dişli delik
Aufbohrungen,
Mevcut sondajlarda kanal deliği,
İş parçasının ön tarafında Kanalborhung,
solucan
kam ve pah işlemleri gibi

CNC DEĞİRMEN
Nümerik olarak kontrol edilen freze makineleri, son on yıldır mekanik üretim süreçlerine dahil olmuştur. Sayısal olarak kontrol edilen CNC freze makineleri, geleneksel freze makinelerine göre daha kullanışlıdır çünkü daha hassas işleme kapasiteleri ve yüksek üretkenlik alanlarına sahiptirler.
Aşağıdaki çalışma ve işlemler CNC freze makinesinde gerçekleştirilir;
çift ​​freze
profilleme
kanal freze
Testere freze
Yüzey frezeleme planı
BENDER
Boru bükme, belirli bir şekil ve tasarıma sahip tüpler oluşturma işlemidir. Bu metal, alaşımlar, alüminyum, titanyum ve çelik için geçerlidir.
Boru bükme, geniş bir uygulama alanına sahiptir. Kavisli boru ve profiller iş tabelaları, inşaat, tarım, ormancılık, otomotiv, çeşitli aksesuarlar, endüstriyel mutfaklar, çeşitli inşaat makineleri, ısıtma ve soğutma, mobilya vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
enjeksiyon kalıplama makinesi
Şirketimiz sıcak hava enjeksiyonlu enjeksiyon makinesi ile müşteri ihtiyaçlarına göre makine hizmetlerinde sunmaktadır.

Metal enjeksiyon nedir?
Alüminyum-metal enjeksiyon kalıplama, özel enjeksiyon kalıplama makineleri ile erimiş sıvı metale basınç uygulayarak özel kalıplara enjeksiyon işlemidir. Enjeksiyon kalıplama makinelerine metal enjeksiyon kalıplama makineleri denir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”2148,2151,2139,2140,2141″ title=”CNC TEZGAH” el_id=”TAlaşlı imalat” el_class=”machining”][/vc_column][/vc_row]

tr_TRTurkish